Na tvorbě těchto stránek se můžeš podílet i ty!

Stačí text či fotky v rozumných formátech poslat na adresu:
info-zavináč-motoplzen.com
Pokud toho toho máš hodně a je to velké pro mail, tak napiš a otevřu Ti prostor na GoogleDisku, kam se vejde až 13GB dokumentů.
Samozřejmě můžeš také nechat vzkaz v sekci VZKAZY a to i bez jakékoliv registrace!
JeffRsoon


 

autor: Jeffrsoon

Uběhlo 6 měsíců od znovu-oživení webu MOTOPLZEN a nasazení nového redakčního systému a přelití původních článků do nového webu. Také se zvedla návštěvnost, takže jsem pořídil profihosting, aby stránky nepadaly a byly svižné.

autor: JeffRsoon
foto: PetrSV

Další pravidelné posezení motorkářů z Plzeňska (motoschůze), které se koná vždy první úterý v měsíci, proběhlo u Jirky v jeho motorkářské hospůdce Na Kurtech. Zde byli  také vyhlášeni vítězové fotosoutěže, která od prosince probíhala na stránkách MotoPlzeň. Shodou okolností datum konání připadlo také na narozeniny PetraSV, a tak se notně slavilo

autor: JeffRsoon

Je polovina prázdnin roku 2006 a všichni proháníte svoje nablýskané stroje po silnicích celé Evropy (a nejen tam). Tyto stránky v této době mají za sebou zásadní změnu designu a pomalu se začínají dostávat ze zkušebního dvouměsíčního běhu. Také padl rekord návštěvnosti za jeden den  - 19.7. shlédlo stránky 138 lidí a celkový počet návštěvníků se přehoupl přes cifru 30000.