autor: Romixx

Otevírání silnic dal dohromady Martin Franky a to tak, že skvěle. Časový plán klapal, cestovka optimální, objednané počasí vyhovovalo.

S itinerářem se nebudu vysilovat, stačí si přečíst Frankieho pozvánku níže. Zkrátka kdo umí, ten umí. Kdo neumí - kritizuje. Tak tedy, shrnuto - podtrženo, bezva weekend.

Projížďka západními Čechami 3.dubna Pozvánka z Plzně na společnou projížďku západočeskými silničkami do Varů a zpátky. Jde o to poznat nové tváře a pěkně se projet západem Čech a v neposlední řadě pokecat a prohlédnout samohyby brázdíci naše silnice.

Sraz Plzeň náměstí v 08:00 hodin-odjezd nejpozději v 08:10 h. Přibližně v 09:00 h. bude projíždět kolona po č. 233 Liblínem na Berounce a pokračovat na č. 201 Kralovice a Manětín, kde bude na náměstí pauza na zmrzlinu a srocení roztrhané kolony. V 10:05 hodin odjezd po č. 205 směr Žlutice a dále po č. 6 na Karlovy Vary. Na č. s. Aral-střed rozchod (není podmínkou) na oběd dle uvážení účastníků. Pauza do 12:50 h.. Přesně ve 13:00 h. odjezd z č. s. Aral ve středu města K. V. okolo nábřeží Davida Bechera nad Thermal (výhledy na lázeňskou zónu) do Březové a u hráze přehrady zpět do K. Varů (možnost zkrácení rovnou na Bečov) dále směr na Cheb, exit Loket-staré město=seřazení na náměstí starého města - pod hradem - odjezd 14:00 h. – po č. 209. Následují dvě „rychlostní“ vložky=krásenské serpentiny do Bečova, dále v Bečově odbočíme na Mnichov a opět „rychlostní“ vložka kaňonem podél řeky do Mnichova po č.24. Za Mnichovem po č. 210 Teplá a posléze Klášter Teplá – zde opět srocení skupiny a v 15:00 h. startujeme směr Konstantinovy Lázně a dále na Stříbro č. 202 + napojení na č. 21, kde se naposledy na náměstí srotíme. Přibližně po 17:00 h.(dle okolností dojezdu účastníků) vyrazíme (lze rovnou na Plzeň) na poslední úsek trasy do Stoda.

Komu se ještě nebude chtít akci ukončit tak může jet posedět u ohně, polknout nějakého toho utopence, vuřta, klobásu a pokecat s kamarády motorkáři - popojede ze Stoda cca 5 km do Černotína, kde Pepa Tyfus vyrábí relaxační centrum pro motorkáře(dosud ve stavbě) a lze se pobavit a přenocovat=sice pod střechou, ale prakticky pod širákem - chráněni zděnou hradbou. Zve otec a pořadatel akce Martin Franky