autor: JeffRsoon

Už od pátku 2.6.2006 probíhal na statku v Křimicích sraz klubu Warriors Pilsen MC.

Tentokrát se pořadatelé opravdu hodně přimlouvali u motobohů, a tak toto byl snad úplně první sraz Warriors, kterému se vyhlo dešivé počasí.

Kluci se nesmířili jen s klasickým srazovým děním a celý sraz byl kombinací motorkářského srazu a koncertů všech možných kapel. Asi největším lákadlem pro všechny byla účast kapely Alkehol.

Opět jako minulý rok byl zajištěn bar v obrovské hale, kam sis vedle stolu mohl zaparkovat mášu a kde bylo možné v suchu přespat, tedy pokud tě někdo nepolil pivkem, které tu teklo proudem. 

V sobotu během odpoledního programu bylo možné se projet na minibiku, byla k vidění exibice dragdachlů a další fajnovosti. Kolem sedmý opět začaliy pozvané kapely smažit struny.

Během odpoledne se mohli účastníci nechat pokérovat plzeńským tatoo-mágem Markem. Zajímavé, že si někdo nenechal vykérovat značku svého stroje:-) Že by motorkáři byli takový promiskuiti? :-))))

Motorkáři měli možnost excelovat v různých soutěžích. Velmi zajímavou byl odhad délky chodu Jawky, která byla honěna na plný kotel, pod názvem Náhlá smrt. 

Další soutěží byla umělecá demolice vraků škodovek. Nešlo jen o to něco rozmlátt, ale dát si s tím práci i po umělecké stránce, kterou tvrdě posuzovala porota. Vyhrál tým tří motorkářů (mezi nimi i Ludva z MotoPlzeň), kteří dokázali vrak nádherně převrátit. K dispozici měli jednu palici a své nadšení.

 Ludva se chlubil svými výhrami, kterým vévodil tento půllitr a lehce pořezanýma rukama. Takže teď má jeho VFR o 0,5l větší objem motoru :-))

Večer se nachýlil a protože mám šíleně moc málo času na ježdění na máše, tak jsem s Vodníkem a jeho Afrikou se jel se projet po okolí. Na bráně jsme se prokázali číslem stroje - já měl 257- takže velmi dobrá účast motorkářů a super ochrana před srazovými zlodějíčky! 
Na silnicích jsme potkávali mraky motorkářů, kteří směřovali na večerní šňůru koncertů.

JeffRsoon

 

Tady jsou fotky: