autor: Stilda

Tak jsem si dneska udělal malej vzpomínkovej vejletík: Losiná, Spálený poříčí, Lnáře plus s ňákou vobjížďkou kvůli ňáký plechovkářský rally. A hurá na Lnářské letiště.

Tohle jsem vyzjistil u místních domorodců dyž sem se ptal na cestu: Je tam docela čekaně zákaz vjezdu a že prej tam dost často chytaj policajtí. Tak mě tak napadlo, že bych fakt nechtěl mít zodpovědnost při tý vyjížďce, hlavně kdyby se tam zrovna něco někomu stalo!!!!! No zaplať pánbůh, že ne. A že jsme asi taky měli trochu štěstí, protože na nás ňákej důchodce neposlal ty policajty!!.

 

Tak jsem tam rošku zablbnul, něco nafotil a koukám na nebe, že se žene černá stěna. Sem to votočil a hurá se někam schovat. Co čert nechtěl, začal na mě ňákej kolař mávat. Tak sem vzal za přední brzdu a šel jsem. Holt pneumatiky metzler nevyrábí v číně pod značkou duro:-). Tak už mam pokřtěný vobě strany. Naštěstí nic vážnýho. Eště, že bude zima a budu se v máše moct hrabat. 
Ten biker mi chtěl říct že nesvítim!!!!!!!! Fakt hodnej a eště měl blbý keci, když sem sbíral mašinu ze země, že se mám nejdřív naučit jezdit. Debil!!!!! I když je fakt, že to byla moje chyba.

Začaly padat kroupy a já se tam jí snažil zpojízdnit. Fakt příjemný. Dojel sem do Lnářů a schoval se u benzinky a dodělal pár provizorních oprav. Cestou domů s přestávkama chcalo. Projížděl jsem úsek, kterej vypadal jako kdyby byl leden!! Tak sem si uvědomil že sezóna už vopravdu asi skončila. To hlavně taky díky tý krušný půlhodince potom co jsem doma slez z motorky a rozmrzal. Teď už jenom počkam až mě za 20 let chytne revma v kolenou:-)

Tak už to vypadá jenom na cesty do školy a zpět a kdoví jestli. Protože do třetice všech sraček jí položit nechci. Pomalu se holt smiřuju s myšlenkou cestování hromadnou dopravou - je to nechutná představa. Snad ale to počasí počká do prvního ledna. Nebo aspoň do vánoc nebo do Mikulášeee!!!!!! Snad se mi třeba podaří přijet na příští schůzi. Bylo to fajn. Až na to větrání v lokále!


Naviděnou stilda_125